Elhand

Od kilku lat Elhand Transformatory Sp. z o.o.  – wiodący producent transformatorów – korzysta z mocy obliczeniowej udostępnionej w Data Center Infomex na potrzeby przechowywania danych zapasowych.

Rozwiązanie Veeam Cloud Connect, na które zdecydował się klient pozwala na zaimplementowanie tzw. złotej zasady backupu bez konieczności ponoszenia wysokich nakładów finansowych związanych ze stworzeniem oraz utrzymaniem własnego, zewnętrznego repozytorium.

Zgodnie z zasadą „3-2-1”, dane należy przechowywać w trzech egzemplarzach, w dwóch różnych rodzajach pamięci masowej, z których jeden powinien znajdować się poza siedzibą firmy. Tworzone z poziomu konsoli Veeam kopie zapasowe środowiska klienta automatycznie przesłane są do repozytorium chmurowego zlokalizowanego w naszym Data Center.

Usługa rozliczana jest w wygodnym modelu „Pay-as-you-go”, na podstawie aktualnego zużycia poszczególnych parametrów usługi.

Elhand produkcja transformatory Infomex backup Veeam Cloud Connect

Rozwiązanie zaproponowane przez Infomex pozwoliło na optymalizację kosztów oraz maksymalne uproszczenie obsługi procesu backupu naszego środowiska.