Projektujemy oraz wdrażamy kompleksowe rozwiązania na potrzeby przetwarzania i składowania danych – zarówno w ramach środowisk produkcyjnych jak i zasobów archiwalnych. W zależności od potrzeb klienta, skalujemy i dobieramy odpowiednie środowisko tak, aby zapewnić wymaganą przez systemy oraz aplikacje wydajność. Wykorzystujemy zarówno sprawdzone rozwiązania oparte na macierzach klasy enterprise, jak i zasoby w modelu software-defined.

Zapewniamy opiekę powdrożeniową, usługi utrzymania infrastruktury serwerowej i macierzowej jak również wsparcie serwisowe.


Zakres usług, jakie realizujemy obejmuje:

  • Inwentaryzację i weryfikację efektywności wykorzystywanych przez klienta rozwiązań przetwarzania i składowania danych
  • Opracowanie koncepcji rozwoju istniejących środowisk w celu osiągnięcia konkretnych celów biznesowych
  • Opracowanie koncepcji stworzenia nowych środowisk w oparciu o serwery oraz macierze wiodących producentów (serwery typu Rack, Tower i Blade, macierze low-end, midrange, enterprise oraz rozwiązania software-defined)
  • Wdrażanie oraz utrzymanie systemów pamięci masowych oraz środowisk przetwarzania danych

 

Korzyści dla Twojego biznesu:

  • Konsolidacja zasobów, która pozwala na wykorzystanie przestrzeni dyskowej sięgające 80%!
  • Wieloprotokołowy dostęp do danych
  • Bezpieczeństwo i wysoka dostępność danych dzięki algorytmom RAID, redundancji kluczowych komponentów, funkcjonalności tworzenia lokalnych kopii zapasowych, zdalnemu monitoringowi
  • Wydajność zagwarantowana dzięki odpowiedniej konfiguracji dysków i grup RAID
  • Proste zarządzanie z poziomu jednej konsoli

 

Poznaj wybrane, zaprojektowane przez nas systemy przetwarzania i składowania danych

Mieszko

Już blisko dekadę otaczamy spółkę Mieszko S.A. kompleksową opieką IT!

Przedłużona w ostatnim czasie umowa obejmuje m.in. kompleksową opiekę na środowiskiem serwerowo- storage’owym, sieciowym i wirtualizacją klienta (VMware oraz Oracle) jak również usługami systemowymi –  środowiskiem Microsoft (Exchange, Active Directory, Windows Server), Linux oraz usługami bezpieczeństwa (Fortigate, Barracuda).

Czytaj więcej
HPE

Macierze HPE MSA Gen6 - optymalne kosztowo, odporne na awarie i wysoko dostępne rozwiązania dla MŚP!

Małe i średnie przedsiębiorstwa mierzą się z takimi samymi wyzwaniami jak największe organizacje, przy czym ich budżety na IT są znacznie niższe. Tym chętniej przedstawiamy najnowsze macierze Hewlett Packard Enterprise MSA Gen6 – zaprojektowane z myślą o firmach z sektora SMB, które oczekują wydajności i bezpieczeństwa przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Czytaj więcej
Werner Kenkel

Kolejny projekt dla Werner Kenkel realizowany w ramach posiadanej autoryzacji HPE!

Począwszy od 2014 roku, firma Werner Kenkel nieustannie inwestuje w nowe technologie. Z przyjemnością informujemy, że od kilku lat towarzyszymy spółce na drodze do cyfrowej transformacji doradzając w zakresie rozwoju technologii IT, realizując projekty wdrożeniowe oraz wspierając ją w szeroko pojętej informatyzacji.

Czytaj więcej