Columbus energy

Dynamiczny rozwój spółki Columbus Energy oraz stale rosnąca ilość zamówień spowodowały, że podjęto decyzję o budowie magazynu wysokiego składowania. Rozwiązanie z założenia miało zaoszczędzić powierzchnię magazynu, pozwolić na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni zapewniając jednocześnie wygodne i sprawne zarządzanie. Nowy magazyn wymagał solidnej podbudowy w postaci bezawaryjnej platformy IT. Z przyjemnością informujemy, że spółka Columbus powierzyła projekt budowy instalacji sieci LAN i WiFi w nowo powstałym obiekcie naszym specjalistom. Zakres realizowanych prac obejmował:

  1. Wykonanie tras instalacyjnych
  2. Wykonanie niezbędnego okablowania
  3. Montaż szaf
  4. Montaż Access Pointów przystosowanych do działania w środowisku outdoor, które zagwarantują bezawaryjną pracę w środowisku magazynowym

Instalację oparliśmy o rozwiązania FortiGate, co pozwoliło na stworzenie spójnego środowiska zarządzanego z poziomu jednej konsoli z urządzeniami funkcjonującymi w centrali klienta.


Korzystając z okazji – dziękujemy całemu zespołowi firmy Columbus Energy za okazane zaufanie oraz zaangażowanie w realizację projektu.