.

INFOMEX na pokładzie z kolejnym projektem dla Tramwajów Warszawskich!

Cieszymy się, że INFOMEX został wybrany jako wykonawca na realizację świadczenia Usług Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania Monitoringu Tramwajów Warszawskich (MTW) na najbliższe 12 miesięcy.

Czytaj więcej
.

Kontynuacja współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej - Komisją Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Jesteśmy dumni z kontynuacji naszej współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej - Komisją Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu!

Czytaj więcej
.

HOSTING STRON INTERNETOWYCH DLA MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI

INFOMEX Sp. z o.o. został wybrany jako dostawca usług konfiguracji, uruchomienia i hostingu stron internetowych dla Ministerstwa Sprawiedliwości w wyniku wygranego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Czytaj więcej
.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

W okresie pełnym magii i refleksji pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia świąteczne.  Ten czas to doskonała okazja, aby docenić nasze wspólne osiągnięcia i podziękować za owocną współpracę.

Czytaj więcej
m

"FABRYKA MOŻLIWOŚCI" w Cukrowni Żnin z udziałem Extreme Networks oraz Versim.

Wczoraj odbyło się szkolenie pn. "Fabryka Możliwości" w Cukrowni Żnin z udziałem Extreme Networks oraz Versim. Wraz z klientami Infomex eksplorowaliśmy tematy związane z nowoczesnymi technologiami sieciowymi i bezpieczeństwem.

Czytaj więcej
.

USŁUGA KOLOKACJI DLA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Nowa umowa podpisana w ramach złożonej najkorzystniejszej oferty w przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla Województwa Małopolskiego z siedzibą w Krakowie pn.: Usługa kolokacji sprzętu komputerowego Centrum Przetwarzania Danych UMWM. 

Czytaj więcej