zdj

Tramwaje Warszawskie korzystają z naszych usług programistycznych przy wytwarzaniu, rozwoju oraz utrzymaniu aplikacji i systemów informatycznych

W ramach umowy ramowej na świadczenie usług programistycznych przy wytwarzaniu, rozwoju i utrzymaniu aplikacji oraz systemów informatycznych dla Tramwajów Warszawskich sp. z o. o. Infomex złożył najkorzystniejszą ofertę i tym samym zostaje wykonawcą realizacji świadczenia Usług Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania Monitoringu Tramwai Warszawskich (MTW).

Czytaj więcej
obraz

Hosting dla serwisów informacyjnych Służby Więziennej sw.gov.pl i dozorelektroniczny.gov.pl

Nowa umowa zawarta z Centralnym Zarządem Służby Więziennej w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie podstawowym na realizacje usługi hostingu dla serwisów informacyjnych sw.gov.pl i dozorelektroniczny.gov.pl na okres 36 miesięcy.

Czytaj więcej
Muzeum POLIN

Rewitalizacja portalu głównego oraz budowa portalu kolekcji dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Realizacja kolejnego już projektu na rzecz Muzeum POLIN przez Infomex. W 2022 roku podpisaliśmy umowę na rewitalizację portalu głównego oraz budowę portalu kolekcji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Czytaj więcej
GAZ-SYSTEM

Kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu intranetowego wraz z serwisem dla GAZ-SYSTEM S.A.

Z radością informujemy, że dnia 21.11.22r. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie podpisał z Infomex umowę  na kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu intranetowego. 

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.  Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia oraz poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok 2023! 

Czytaj więcej
GM Kraków

Usługa ATiK dla centralnego systemu konsolidacji VAT Gminy Miejskiej Kraków

Jakiś czas temu, nasi specjaliści zakończyli realizację projektu polegającego na zaprojektowaniu oraz wdrożeniu systemu SOVAT odpowiedzialnego za obsługę konsolidacji rozliczeń podatku VAT w Gminie Miejskiej Kraków. Z przyjemnością informujemy, że po zakończeniu okresu gwarancyjnego, klient powierzył nam realizację usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla systemu wraz z usługami administracji platformą sprzętową i wykorzystywanym oprogramowaniem.

Czytaj więcej