m

"FABRYKA MOŻLIWOŚCI" w Cukrowni Żnin z udziałem Extreme Networks oraz Versim.

Wczoraj odbyło się szkolenie pn. "Fabryka Możliwości" w Cukrowni Żnin z udziałem Extreme Networks oraz Versim. Wraz z klientami Infomex eksplorowaliśmy tematy związane z nowoczesnymi technologiami sieciowymi i bezpieczeństwem.

Czytaj więcej
.

USŁUGA KOLOKACJI DLA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Nowa umowa podpisana w ramach złożonej najkorzystniejszej oferty w przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla Województwa Małopolskiego z siedzibą w Krakowie pn.: Usługa kolokacji sprzętu komputerowego Centrum Przetwarzania Danych UMWM. 

Czytaj więcej
bj

INFOMEX został partnerem Cambium Networks

Nasza firma została partnerem Cambium Networks.To strategiczne partnerstwo otwiera nowe możliwości i perspektywy dla naszych klientów, a także dowodzi naszego zaangażowania w zapewnienie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Czytaj więcej
zdj

Kolejny rok, kolejne przedłużenie umowy na świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie!

INFOMEX z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie współpracuje już od ponad kilkunastu lat. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie oraz dowód na to, że świadczone przez nas usługi związane z serwisem oraz wsparciem technicznym kluczowej infrastruktury sprzętowej Klienta są realizowane z należytą starannością.

Czytaj więcej
dc

HOSTING DLA URZĘDU KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO W WARSZAWIE

Z radością informujemy, że złożyliśmy najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Świadczenie usługi hostingu strony www przez okres 12 miesięcy” dla Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.

Czytaj więcej
k

Nowy oddział INFOMEX w Poznaniu!

Nasza nowa siedziba znajduje się przy ul. Piątkowskiej 116 A10, w Poznaniu.

Czytaj więcej