Infomex kontynuuje współpracę z Mokate S.A. - hosting strony www Data Center Infomex Virtual Data Center

Miło nam poinformować, że kontynuujemy współpracę z marką Mokate – nowopowstała, zaprojektowana przez naszych grafików witryna www.mokate.com funkcjonuje w oparciu o środowisko udostępnione w Data Center Infomex!

Jednym z kluczowych elementów strony jest w pełni zintegrowany sklep internetowy, który stanowi ważne narzędzie sprzedażowe. Mając na uwadze skutki finansowe i wizerunkowe wynikające z ewentualnej niedostępności sklepu, zaproponowaliśmy skorzystanie z usługi hostingu opartej o platformę Virtual Data Center.

Mokate hosting strony www Data Center Infomex Virtual Data Center sklep online

 

Wszystkie dane trafiające do naszej chmury podlegają zasadzie potrójnej replikacji – przechowywane są w 3 kopiach, rozproszonych na 3 niezależnych zasobach dyskowych, w trzech różnych fizycznych lokalizacjach. W połączeniu z backupem danych realizowanym na odrębne środowisko, tak przygotowana infrastruktura gwarantuje bezawaryjną usługę, którą charakteryzuje wysoka dostępność (99,983% w skali roku), skalowalność oraz pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo, w ramach współpracy zapewniamy usługę pełnego wsparcia i administracji.

Dziękujemy za zaufanie!