Nowy oddział Infomex w Gdańsku

Infomex zatrudnia ponad 100 pracowników w 5 biurach zlokalizowanych w Żywcu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Dlaczego na kolejną lokalizację wybraliśmy stolicę województwa pomorskiego?

Nauczeni doświadczeniami starszych oddziałów, chcemy być bliżej naszych klientów - tym razem w Trójmieście, ponieważ widzimy tutaj ogromny potencjał na dobrą współpracę z wykwalifikowanym personelem oraz potencjał samego regionu i jego mieszkańców

– tłumaczy Tomasz Jarosiński, Dyrektor Handlowy w Infomex.

Zespół działający w Gdańsku będzie realizował projekty zarówno dla korporacji, jak i firm z sektora SMB z różnych branż – w tym dla bankowości i finansów, automotive, przemysłu chemicznego czy farmaceutycznego.

Nasze kompetencje obejmują wiele dziedzin IT – począwszy od usług Data Center, chmury obliczeniowej, poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania, projekty sieciowe, na typowej integratorce, z której Infomex wyrasta skończywszy. Dzięki technicznemu zapleczu, jakie oferuje Infomex jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę informatyczną

– wyjaśnia Łukasz Borkowski, Dyrektor Gdańskiego oddziału Infomex. 

W Infomex przeszliśmy drogę od typowego integratora do partnera technologicznego i rzecznika interesów IT naszych klientów. Wdrażamy i utrzymujemy systemy obejmujące cały ekosystem przedsiębiorstwa, dzięki czemu stajemy się dla klientów punktem pojedynczego kontaktu w zakresie zagadnień związanych z IT. Wspieramy ich w realizowaniu obranej strategii biznesowej – dbamy o maksymalną elastyczność, skalowalność oraz bezpieczeństwo projektowanych środowisk przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Wszystkich klientów z Gdańska i okolic zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni pod adresem: gdansk@infomex.pl. Nowym kolegom życzymy mnóstwa sukcesów!