Infomex Partnerem Gold

„Spółka Infomex Sp. z o.o. wykazała się zaangażowaniem i wytrwałością w ramach programu partnerskiego firmy Dell Technologies w ubiegłym roku, dzięki czemu zachowała swój status na ścieżce dostawcy rozwiązań” – takie słowa widnieją na oficjalnym potwierdzeniu złotego statusu partnerskiego firmy Dell otrzymanym przez Infomex.

Wychodzimy z założenia, że kluczem do długoletniej, owocnej współpracy jest ciągłe podnoszenie posiadanych kompetencji, a także wymiana wiedzy i doświadczeń – nasi specjaliści regularnie biorą udział w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez firmę Dell EMC. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności obranego modelu współpracy jest posiadanie przez Infomex „złotej piątki” kompetencji z portfolio oferowanych przez Dell Technologies rozwiązań – Core Client, Storage, Server, Data Protection oraz Networking.

Wciąż pogłębiana wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, korzystnymi warunkami finansowymi oraz pełnym wsparciem posprzedażowym sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić najbardziej specyficzne wymagania klientów, dostarczając i wdrażając optymalne, „szyte na miarę” rozwiązania w zakresie nowoczesnej infrastruktury IT.

W obliczu nagłej potrzeby zmiany modelu pracy w wielu przedsiębiorstwach, z jaką przyszło się nam zmierzyć w związku z pandemią koronawirusa, oferujemy gotowość w trybie pilnym do wdrożenia rozwiązań w zakresie infrastruktury IT ułatwiających reorganizację działania przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@infomex.pl.