Dział Oprogramowania Biznesowego Infomex - nasze cele

Oprogramowanie dedykowane
 

Zgodnie z polityką ciągłego doskonalenia, Infomex dokłada wszelkich starań, aby tworzone oprogramowanie było sukcesywnie rozwijane – wzbogacane o nowe funkcjonalności dopasowywane do indywidualnych potrzeb Klienta.
 
Każdą realizację traktujemy jako osobny projekt dostosowując metodykę oraz zastosowane technologie do potrzeb danego Klienta. Elastyczne podejście, zdobyta wiedza, doświadczenie oraz inwestycje w najnowsze rozwiązania sprawiają, iż jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zarówno proste jak i wieloetapowe projekty wdrożeniowe. Oprogramowanie, które tworzymy charakteryzuje elastyczność, innowacyjność oraz intuicyjna obsługa.
 
Projektując nasze rozwiązania, kierujemy się czterema zasadami, które mają za zadanie zapewnić 100% satysfakcję Klienta:
 
  • Rozwiązania godne zaufania - nasze produkty mają na celu wsparcie oraz rozwój organizacji biznesowych w kluczowych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. Z uwagi na ten fakt dokładamy wszelkich starań, aby stały się one przede wszystkim zaufanym i wiarygodnym źródłem informacji opartym na sprawdzonych rozwiązaniach. Rozbudowane procesy testowania, konsultacje z użytkownikami oraz solidna metodyka pracy umożliwiają nam wytwarzanie wysokiej jakości produktów informatycznych. Głównym celem jest dla nas zadowolenia Klienta oraz budowanie długoterminowej współpracy biznesowej opartej na wzajemnym zaufaniu.
  • Innowacyjność i bezpieczeństwo - niezależnie od specyfiki produktu, przy każdej realizacji kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo, innowacyjność oraz efektywność rozwiązań, które skutecznie przyczyniają się do optymalizacji procesów biznesowych Klienta. Pracując w oparciu o system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2007 dajemy pewność, iż rozwiązania, które oferujemy są zgodne z normami bezpieczeństwa.
  • Intuicyjna obsługa - projektując dane rozwiązanie staramy się, aby niezależnie od skomplikowania problemu było ono intuicyjne i łatwe w obsłudze. Podczas projektowania interfejsu użytkownika kierujemy się sprawdzonymi i najlepszymi wzorcami na rynku – wraz z oprogramowaniem udostępniamy szereg dokumentów technicznych oraz materiałów szkoleniowych. Naszym produktom nadajemy elastyczność, tak aby każdy użytkownik mógł swobodnie dostosowywać je do swoich potrzeb.
  • Maksymalizacja wartości dodanej - głównym celem naszych działań jest dostarczanie Klientom rozwiązań, które będą maksymalnie skutecznie wspierały ich biznes. Nasze produkty oferują użytkownikom szereg funkcji, które pomogą uzyskać większą kontrolę nad przedsiębiorstwem Klienta, przyczynią się do oszczędności czasu oraz zwiększenia skuteczności podejmowanych decyzji biznesowych.