Backup

Data Center Infomex - niezawodna i bezpieczna infrastruktura

Backup jest wydajnym procesem tworzenia kopii zapasowych ważnych danych, które stanowią źródło utrzymania ciągłości pracy każdej organizacji. Struktura proponowanego systemu jest przystosowana do ilości oraz przeznaczenia danych, uwzględniając jednocześnie możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Oferujemy najnowsze rozwiązania zarówno dla niewielkich jaki i potężnych organizacji.

 
Systemy backupu polegają na tworzeniu kopii bezpieczeństwa plików, aplikacji, wszelkich systemów operacyjnych oraz baz danych. Cały proces odbywa się za pomocą automatycznego kopiowania krytycznych danych firmy na inne nośniki. Struktura systemu backupu jest dostosowywana do charakteru i ilości danych przechowywanych w firmie oraz możliwości finansowych.
 
System zabezpieczenia ciągłości przetwarzania danych opiera się na przeniesieniu na inne serwery w przypadku jakiejkolwiek awarii systemów przełączających i przenoszących krytyczne zasoby. Usługa wdrażana nawet w najbardziej zaawansowanych środowiskach jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa.
 
System elektronicznej archiwizacji danych to możliwość przetworzenia informacji na nośniki trwałe. Zaletą tego typu rozwiązania jest przede wszystkim zapewnienie zabezpieczenia firmowych danych przed zniszczeniem lub kradzieżą, jak również gwarancja szybkiego dostępu do obszernej ilości wiadomości.
 

Główne korzyści płynące z wdrożenia systemu:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa posiadanych danych;
  • Natychmiastowe odtworzenie danych w przypadku awarii systemów;
  • Dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie backupu, które pozwalają na prostą obsługę systemu, bez konieczności nadzorowania backupu przez użytkownika;
  • Zapewnienie ciągłości przetwarzania danych;
  • Instalacja najbardziej odpowiedniego oprogramowania i sprzętu;
  • Modyfikacja dostępnych aplikacji i systemów;
  • Zabezpieczenie zasobów przed dostępem niepowołanych osób.
 
Każdą z usług konfigurujemy w oparciu o indywidualne preferencje Klienta. Jednocześnie oferujemy skorzystanie z darmowego testowania przy pełnym wsparciu technicznym ze strony Infomex.
W celu otrzymania dedykowanej oferty prosimy o kontakt z naszym specjalistą:
datacenter@infomex.pl, tel. (+48) 33 475 11 11.